حزب‌الله: اسرائیل فقط زبان موشک و تفنگ را می‌فهمد

دو شنبه 28 فروردین 1402 - 7:36:55
 حزب‌الله: اسرائیل فقط زبان موشک و تفنگ را می‌فهمد

معاون دبیر کل حزب‌الله لبنان تاکید کرد: «اسرائیل فقط زبان موشک و تفنگ را می‌فهمد و فقط با آهن می‌توان با آهن مقابله کرد».

به گزارش پایگاه شبکه الکوثر، «شیخ نعیم قاسم»  در مراسم «کرانه (باختری) سپر قدس» ، گفت: امروز در برابر پروژه بازگشت فلسطین به مردمش هستیم و قبله‌نما به سوی قدس و حق حاکمیت و استقلال مردم مجاهد و مقاوم منطقه قرار گرفته است و قدرت استکبار برای انجام دادن کاری در این زمینه محدود است.
وی با بیان اینکه هر کسی که تحولات منطقه را پیگیری می‌کند باید بداند که این تحولات وارونه شده است، افزود: اسرائیل فقط زبان موشک و تفنگ را می‌فهمد و فقط با آهن می‌توان با آهن مقابله کرد.
نظامیان صهیونیست چهارشنبه دو هفته پیس به معتکفان فلسطینی داخل مسجد القبلی در مسجد الاقصی حمله کردند. صهیونیست‌ها با این حمله سعی داشتند معتکفان را از مسجد خارج کنند. در این حمله ۴۰۰ فلسطینی دستگیر و ده‌ها نفر زخمی شدند. فیلم‌ها و تصاویر این یورش بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های جهان به همراه داشت و با محکومیت برخی کشورهای عربی از جمله عربستان سعودی، مصر، قطر و اردن همراه شد.
در مقابل، نیروهای مقاومت در غزه، در واکنش به حملات وحشیانه صهیونیست‌ها به معتکفین در مسجدالاقصی، تعدادی موشک روانه شهرک‌های صهیونیستی اطراف غزه کردند. به گفته رسانه‌های عبری‌، حدود ۲۰ موشک از غزه به سمت شهرک‌ها شلیک شد که یکی از آن‌ها به کارخانه‌ای در «سدیروت» برخورد کرد و خسارات مالی به جا گذاشت.


آخرین اخبار جهان اسلام را در الکوثر فارسی پیگیری کنید
ویژههای الکوثر را اینجا دنبال کنید


دو شنبه 28 فروردین 1402 - 7:36:21