بیانیه تند شورای همکاری خلیج فارس ضد رژیم صهیونیستی

دو شنبه 21 فروردین 1402 - 8:40:15
بیانیه تند شورای همکاری خلیج فارس ضد رژیم صهیونیستی

شورای همکاری خلیج فارس در بیانیه‌ای تند تشدید تنش‌ها و تداوم هتک حرمت مسجدالاقصی و عدم رعایت حرمت ماه مبارک رمضان از سوی نظامیان اسرائیلی را محکوم کرد.


به گزارش پایگاه شبکه الکوثر، «جاسم محمد بدایوی»، معاون دبیر کل شورای همکاری خلیج فارس در بیانیه‌ای تندی اعلام کرد: تجاوزات مستمر رژیم صهیونیستی به مسجد الاقصی، نقض مقدسات و تجاوز به قبله اول مسلمانان است.
محمد بدایوی در ادامه این بیانیه تصریح کرد که تداوم تجاوزات و حملات به اماکن مقدس در سرزمین‌های اشغالی فلسطین یک تحول خطرناک است و تمامی مسئولیت‌ها و پیامدهای دامن زدن به اوضاع و شعله‌ور کردن خشونت و نفرت بر عهده طرف اسرائیلی است.
وی با اشاره به موضع قاطع و همیشگی کشورهای شورای همکاری خلیج فارس درباره مساله فلسطین و اماکن مقدس، بر حمایت همه جانبه این کشورها از اراضی فلسطینی ۱۹۶۷ و استقرار یک دولت فلسطینی مستقل به پایتختی قدس شرقی براساس ابتکار صلح اعراب و قطعنامه‌های مشروع بین‌المللی تاکید شده است.
معاون دبیرکل شورای همکاری خلیج فارس همچنین در این بیانیه از جامعه بین‌المللی خواست تا گام‌های ملموسی را برای حفاظت از فلسطینی و پایان دادن به تلاش برای تغییر وضعیت حقوقی و جمعیتی بیت‌المقدس بردارد


آخرین اخبار جهان اسلام را در الکوثر فارسی پیگیری کنید
ویژههای الکوثر را اینجا دنبال کنید


دو شنبه 21 فروردین 1402 - 8:3:55

دسته بندی :