نصرالله شکست پروژه آمریکا در خاورمیانه را اعلام کرد

جمعه 19 اسفند 1401 - 8:33:44
نصرالله شکست پروژه آمریکا در خاورمیانه را اعلام کرد

دبیرکل جنبش حزب الله لبنان گفت آمریکا در عراق و افغانستان شکست خورد و پروژه اش در خاورمیانه در هم شکسته شد.

به گزارش پایگاه شبکه الکوثر، سید حسن نصرالله عصر روز پنجشنبه در آیین سالروز تاسیس موسسه تربیت و تعلیم اسلامی و ولادت باسعادت حضرت امام مهدی (عج) در سخنانی خاطرنشان کرد: همه تلاش های خود را برای حفظ و تقویت بنیان موسسه تربیت و تعلیم اسلامی به کار خواهیم برد و دامنه فعالیت آن را گسترش خواهیم داد.

دبیرکل حزب الله لبنان در ادامه درباره آسیب های اجتماعی و خطراتی که جوانان را تهدید می کند، گفت: که مواد مخدر یکی دیگر از تهدیدهای خطرناک خصوصا در مدارس است و کسی که آن را ترویج می کند، از بدترین مفسدان روی زمین است و در مقابله با این خطر بزرگ دو راه وجود دارد که نخست باید مبتلایان به اعتیاد را درمان کرد و براساس آن اگر فردی معتاد شد با برنامه و پزشکی و روان کاوی او را معالجه کرد و یا تجار را بازداشت و زندانی کرد.

وی گفت: روش دیگر نیز این است که با الگوبرداری از راه انبیاء الهی در راستای تقویت بهبود شرایط روحی و روانی نسل ها و تعلیم و تربیت آنها گام برداشت. 

دبیرکل حزب الله لبنان در ادامه گفت: خطرناک ترین یاس و ناامیدی، قبول اشغالگری و قبول شروط اشغالگر و تسلیم شدن است. اما مقاومت در لبنان با همه گروهها از منظر امید به حرکت درآمد و تاکید کرد که می توانیم این دشمن را شکست دهیم و به دوران سرکشی اسرائیل پایان دهیم و این ارتش را که شکست ناپذیر عنوان شده بود، از بین ببریم. مقاومت نتیجه امید بود و تسلیم شدن نتیجه یاس. مقاومت پیروزیهای عظیمی با امید به دست آورد.

وی تصریح کرد: آمریکا در عراق و افغانستان شکست خورد و پروژه اش در خاورمیانه در هم شکسته شد.

سید حسن نصرالله افزود: به همه کسانی که ما را به کشتن و محاصره تهدید می کنند تاکید می کنیم که با کشتن تسلیم نمی شویم و اراده ما اصلا متزلزل نمی شود. ما احساس ضعف نخواهیم کرد زیرا به خداوند، ملت و نسل و جوانان خود ایمان راسخ داریم. انتظار تسلیم شدن از ما نداشته باشید.

دبیرکل حزب الله لبنان با اشاره به بحران سیاسی داخلی لبنان نیز خاطرنشان کرد، درهای راه حل باز است و نباید تسلیم شروط بین المللی و منطقه ای شد، کسانی که تسلیم شدند، موفق نشده اند. تسلیم نخواهیم شد. 


برای اطلاع از آخرین خبرهای ایران و جهان اینجا کلیک کنید

ویژه‌های الکوثر را اینجا دنبال کنید


جمعه 19 اسفند 1401 - 8:33:35