گفتگوی هنیه و النخاله بعد از آتش بس در غزه

سه شنبه 18 مرداد 1401 - 11:59:27
گفتگوی هنیه و النخاله بعد از آتش بس در غزه

تهران- الکوثر: "اسماعیل هنیه" رئیس دفتر سیاسی حماس و "زیاد النخاله" دبیرکل جنبش جهاد اسلامی در یک گفت وگوی تلفنی ضمن تاکید بر وحدت نیروهای مقاومت در مقابل دشمن صهیونیستی، بر ناکامی استراتژی اشغالگران برای شکستن اراده مردم فلسطین تاکید کردند.

به گزارش پایگاه شبکه الکوثر، این دو رهبر مقاومت در گفت وگوی تلفنی خود در شامگاه دوشنبه با طلب آمرزش برای شهدای گردان های قدس و دیگر شهدای جنایات اخیر رژیم صهیونیستی در حمله به غزه، تاکید کردند: خون این شهدا چراغ راه آزادی فلسطین خواهد شد، زیرا با شهادت فرماندهان مقاومت، پرچم داران و ادامه دهندگان جدیدی راه آنها را در پیش خواهند گرفت.

هنیه و النخاله در این گفت وگوی تلفنی همچنین ضمن بررسی ابعاد تجاوز اخیر صهیونیست ها و پیامدهای آن و راه‌های تقویت مقاومت و هماهنگی و همکاری دوجانبه، بر همیاری نیروهای مقاومت تاکید کردند.

آنها همچنین از پایداری مردم فلسطین و مقاومت دلیرانه آنها و تلاش های سیاسی انجام شده در سطوح ملی، منطقه ای و بین المللی تقدیر کردند.

در این گفت وگو در عین حال طرفین برای دیدار و بحث و بررسی تحولات سیاسی و میدانی و تعیین  مسیر راهبردی آینده مقاومت توافق کردند. 


برای اطلاع از آخرین خبرهای ایران و جهان اینجا کلیک کنید

از صفحه ندای نور الکوثر فارسی هم دیدن کنید


سه شنبه 18 مرداد 1401 - 11:59:17