محمد عبدالسلام:

امارات باید تبعات جنایت‌های آشکارش در یمن را بپذیرد

دو شنبه 4 بهمن 1400 - 16:57:23
امارات باید تبعات جنایت‌های آشکارش در یمن را بپذیرد

تهران - الکوثر : رئیس هیئت مذاکره کننده دولت نجات ملی یمن، عملیات‌های تلافی‌جویانه ارتش این کشور علیه امارات و عربستان سعودی را دفاع از خود دانست و گفت همه اهداف نظامی و اقتصادی امارات، در صورت تداوم مداخلات و تجاوزات، هدف مشروع خواهد بود.

به گزارش پایگاه شبکه الکوثر، «محمد عبدالسلام»، سخنگوی انصارالله یمن و رئیس هیئت مذاکره کننده دولت نجات ملی یمن گفت که عملیاتهای ارتش این کشور در عربستان سعودی و امارات در پاسخ به حملات ائتلاف این دو کشور به یمن و محاصره این کشور است و هیچ بهانهای برای هدف قرار دادن مردم یمن وجود ندارد.
وی گفت که امارات عربی متحده اشکار به مردم و کشور یمن حمله کرد و باید تبعات این حملات را بپذیرد.

عبدالسلام ادامه داد: «امارات با همه مؤسسات اش چه نظامی و چه اقتصادی به ویژه مناطقی که نقطه ضعف دارد، هدف قرار خواهد گرفت.» رئیس هیئت مذاکره کننده دولت نجات ملی یمن گفت که امارات، عرب نیست و نباید این کشور را عربی دانست بلکه صهیونیست است و سناریوی صهیونیستها را در منطقه پیدا میکند.
سخنگوی انصارالله گفت که امارات نهایت امر در یمن شکست خواهد خورد و این شکست، تأثیر مثبتی بر منطقه و یمن خواهد گذاشت.
او با بیان اینکه امارات باید از مداخله آشکار در امور یمن دست بردارد در غیر این صورت، پاسخ این کشور را خواهد دید، تأکید کرد که یمنیها از خود دفاع میکنند و این امارات و عربستان سعودی است که مرتکب جنایت شده و قطع اینترنت یمن در الحدیده نشانه ورشکستگی این دو کشور متجاوز است.
عبدالسلام گفت که یمنی ها گزینه ای جز مقابله با متجاوزان ندارند به ویژه اینکه ثابت شد که ابوظبی پایتخت امارات، شبها بیدار است!


آخرین اخبار جهان و منطقه را در الکوثر فارسی پیگیری کنید
جدیدترین خبرها  را در کانال تلگرامی الکوثرفارسی بخوانید: (کلیک کنید)
اینستاگرام instagram.com/alkawthar.tv
 


دو شنبه 4 بهمن 1400 - 16:44:26