رسانه های یمنی :

حملات گسترده جنگنده های سعودی به «مأرب» یمن

پنج شنبه 25 آذر 1400 - 20:44:26
حملات گسترده جنگنده های سعودی به «مأرب» یمن

تهران - الکوثر : جنگنده‌های ائتلاف متجاوز سعودی امروز پنجشنبه استان «مأرب» یمن را به شدت بمباران کردند.

به گزارش پایگاه شبکه الکوثر،  جنگنده های ائتلاف متجاوز سعودی طی  دو روزگذشته حملات هوایی خود به نقاط مختلف استان «مأرب» را بیش از پیش تشدید کردند.
 رسانه های یمنی اعلام کردند :  جنگندههای ائتلاف متجاوز سعودی بارها مناطق مختلف مأرب را بمباران کردهاند. سعودی ها با هدف جلوگیری از پیشرویهای گسترده نیروهای مقاومت یمن در مأرب حملات خود به این استان را تشدید کرده اند.
این در حالی است که اخیراً «محمد البخیتی» عضو شورای سیاسی جنبش «أنصارالله» یمن در سخنانی پیرامون نبرد مأرب گفته بود: نیروهای مقاومت یمن به لحظه تحقق پیروزی نهایی در «مأرب» نزدیک شده اند.وی افزود: مردم یمن خواستار آزادسازی هرچه سریعتر مأرب هستند. نیروهای مسلح ما از سوی مردم برای آزادسازی مأرب تحت فشار قرار دارند. شکست متجاوزان در مأرب به مثابه شکست آنها در دیگر جبهه ها است.البخیتی یادآور شد: سعودی ها و متحدانشان  به خوبی می دانند که کنترل نیروهای یمنی بر شهر مأرب بدترین سناریو برایشان محسوب میشود. آزادسازی مأرب به پایان محاصره همه جانبه علیه یمن منجر خواهد شد.وی عنوان کرد: متجاوزان در حال حاضر به دنبال آن هستند تا بر روی پیشرویهای گسترده نیروهای یمنی در جبهه مأرب سرپوش بگذارند. پیاممان به متجاوزان این است که آنها دیگر قادر نیستند محاصره را به ما تحمیل کنند.


 


پنج شنبه 25 آذر 1400 - 18:22:38

دسته بندی :