مهدی المشاط: عنوان انقلاب یمن، استقلال و آزادی از قیمومیت است

پنج شنبه 25 شهریور 1400 - 15:25:42
مهدی المشاط: عنوان انقلاب یمن، استقلال و آزادی از قیمومیت است

تهران- الکوثر: رئیس شورای عالی سیاسی یمن با تاکید بر تشدید تلاش‌ها برای خدمت به شهروندان این کشور اعلام کرد که عنوان انقلاب ما در یمن، استقلال و رهایی از قیمومیت است.

به گزارش پایگاه شبکه الکوثربه نقل از پایگاه خبری المسیره، «مهدی المشاط» رئیس شورای عالی سیاسی یمن روز گذشته در جلسه کابینه دولت نجات ملی یمن اعلام کرد که استقلال و آزادی از قیمومیت، عنوان انقلاب ما در یمن بوده و ما باید تا تحقق پیروزی به استقامت و پایداری خود ادامه دهیم.

وی در ادامه تصریح کرد، مسئولیت ما با توجه به همه فداکاری‌های ملت یمن این است که هر کدام در زمینه فعالیت خود برای تحقق دستاوردها تمرکز بیشتری داشته باشیم. نبرد در میدان جنگ برابر است با نبرد در مسئولیت که ما را ملزم به ادامه تلاش و اصلاح نهادهای دولتی برای خدمت به شهروندان می‌کند.

مهدی المشاط در ادامه گفت، به مناسبت جشن ملت ما در اعیاد انقلاب از همه وزیران دولت نجات می خواهم تا عملکرد خود را مرور و وضعیتشان را ارزیابی کنند و نکات موفقیت خود را تعمیم داده و جنبه‌های شکست را مورد بررسی قرار دهند.

وی افزود، همه باید بدانند که ما در شرایط استثنایی زندگی می‌کنیم و باید برای رسیدن به راه حل‌ها و ایجاد جایگزین‌ها با وجود همه دردها و چالش‌ها تلاش کنیم. ما اکنون در یک دو راهی قرار داریم؛ یا اینکه با وجود همه سختی‌ها کشور خود را بسازیم و یا اینکه تسلیم شویم، اما همه باید بدانند که بهای تسلیم شدن چیست.

رئیس شورای عالی سیاسی یمن با اشاره به اینکه چاره‌ای جز ادامه مقابله با چالش‌ها و انجام اصلاحات و فعال سازی و پاکسازی موسسات دولتی تحت عنوان خدمت به شهروندان نداریم تاکید کرد، خدمت به شهروندان و کاهش رنج‌های آنها که نتیجه اقدامات خودسرانه ائتلاف متجاوز به سرکردگی آمریکاست، باید رکن اصلی هر مسئولیتی در این زمینه باشد.

وی افزود، ما منتظر گشایش و نجات از هیچ طرف خارجی نیستیم و در این مسیر به تلاش‌ها و کمکهای فرزندان ملت خودمان و در راس آن دولت نجات ملی تکیه می‌کنیم. ما باید با وجود همه چالش‌هایی که کشورهای متجاوز علیه ملت یمن تحمیل کرده‌اند همه مشکلات را به موفقیت تبدیل کنیم.

مهدی المشاط تصریح کرد، از نظر من فشارهایی که کشورهای متجاوز علیه ما وارد می‌کنند موثرترین انگیزه برای تولید و موفقیت و کسب دستاوردهای ما در همه زمینه‌هاست.

این مقام یمنی افزود، مشکلات و موانع زیادی وجود دارد و ما از همه کارکنان دستگاه اداری که با وجود سختی‌ها و کمبود درآمد وظایف خود را انجام می‌دهند سپاسگزاریم.


آخرین اخبار جهان و منطقه را در الکوثر فارسی پیگیری کنید
جدیدترین خبرها  را در کانال تلگرامی الکوثرفارسی بخوانید: (کلیک کنید)
اینستاگرام
instagram.com/alkawthar.tv
از صفحات دین و زندگی و ندای نور الکوثر فارسی دیدن کنید
آموزش سوره های قرآن ویژه کودکان
صفحه ادعیه و زیارات  الکوثر فارسی
ازصفحه محرم الکوثر فارسی دیدن کنید


پنج شنبه 25 شهریور 1400 - 14:18:35