انصارالله یمن: مسدودکردن شبکه‌های رسانه‌ای، دموکراسی دروغین واشنگتن را برملا کرد

چهار شنبه 2 تیر 1400 - 16:47:56
انصارالله یمن: مسدودکردن شبکه‌های رسانه‌ای، دموکراسی دروغین واشنگتن را برملا کرد

تهران- الکوثر:  انصارالله یمن ضمن محکوم کردن اقدام آمریکا در مسدود کردن دسترسی به شبکه المسیره ، آنرا نشانه دروغین بودن ادعاهای دموکراسی و آزادی بیان واشنگتن دانست.

به گزارش پایگاه شبکه الکوثر، «محمد علی الحوثی» از رهبران انصارالله یمن با انتشار توئیتی به اقدام آمریکا علیه شبکه المسیره و برخی سایت‌های ایرانی واکنش نشان داد و گفت: این نشان دهنده تاثیرگذاری این شبکه‌ها و سایت‌ها است.

وی افزود: مسدود کردن دسترسی برخی شبکه‌های تلویزیونی از جمله المسیره از سوی آمریکا تاکیدی بر این است که این رسانه‌ها تاثیرگذار هستند. رسانه‌های آزاد رژیم‌های مدعی آزادی را می‌ترساند.

الحوثی گفت: بستن شبکه‌های رسانه‌ای نقاب از دموکراسی دروغین و شعارهای کاذب بر می‌دارد. آمریکا در راستای رویارویی کامل حرکت می‌کند حتی اگر بستن همه سایت‌ها باشد.

همچنین بخوانید: وب‌سایت‌ شبکه الکوثر و چند سایت دیگر محور مقاومت مسدود شدند

این درحالی است که انصارالله یمن شبکه تلویزیونی المسیره را ساعاتی پس از آنکه توسط وزارت دادگستری آمریکا بسته شد، بار دیگر از طریق یک لینک جدید راه اندازی کرد.

وزارت دادگستری آمریکا به تازگی شبکه‌ها و رسانه‌های محور مقاومت شامل پایگاه اینترنتی رسمی کتائب حزب الله عراق، آژانس خبری المعلومه و کاف مدیا عراق، پایگاه اینترنتی شبکه العالم، المسیره یمن، اللؤلؤة بحرین، فلسطین الیوم و الکوثر را از دسترس خارج کرد.

همچنین انصارالله یمن این اقدام آمریکا را نشان دهنده پوچ بودن ادعاهای آزادی بیان و همه عناوینی که آمریکا از آن دم می‌زند، دانسته است.

المسیره: با راهزنی آمریکا مقابله خواهیم کرد

شبکه المسیره هم در بیانیه‌ای اعلام کرد که اقدام دولت آمریکا در محدود کردن دسترسی به سایت شبکه المسیره بدون توجیه و اطلاع سابق، محکوم است.

در این بیانیه آمده است: طبق عادت راهزنی دولت آمریکا، بدون هیچ توجیه یا اخطار قبلی، اقدام به مسدود کردن دسترسی به شبکه المسیره کرد. المسیره به رسالت خود ادامه می‌دهد و با راهزنی آمریکا و اسرائیل با همه ابزار ممکن مقابله می‌کند.

شبکه المسیره بیان کرد: مسدود کردن دسترسی به سایت المسیره و دیگر سایت‌های دوست، مجددا پوچ بودن شعار آزادی بیان و همه عناوین دیگری که آمریکا یدک می‌کشد را نشان می‌دهد و اینکه عاجز از مقابله با کلام راستین است.

در این بیانیه آمده است: ما در شبکه المسیره تعجبی نمی‌کنیم که آنکه حامی و ناظر بر ارتکاب شنیع ترین جنایات علیه ملت ماست، علیه صداقت و کلام راستین بایستد. ما حق خود را در شکایت از دولت آمریکا محفوظ می‌دانیم.


آخرین اخبار جهان و منطقه را در الکوثر فارسی پیگیری کنید
جدیدترین خبرها  را در کانال تلگرامی الکوثرفارسی بخوانید: (کلیک کنید)
اینستاگرام
instagram.com/alkawthar.tv
از صفحات دین و زندگی و ندای نور الکوثر فارسی دیدن کنید
آموزش سوره های قرآن ویژه کودکان

صفحه ادعیه و زیارات  الکوثر فارسی


چهار شنبه 2 تیر 1400 - 16:50:38