۲۸ خرداد یکی از روزهای سرنوشت‌ساز در ایران اسلامی است

جمعه 28 خرداد 1400 - 19:36:26
۲۸ خرداد یکی از روزهای سرنوشت‌ساز در ایران اسلامی است

تهران- الکوثر: مدیر حوزه علمیه دارالعلوم و امام جمعه مسجد مکی اهل سنت زاهدان گفت: فضای کشور ما فضای انتخاباتی بوده و امروز یکی از روزهای سرنوشت‌ساز در ایران اسلامی است.

به گزارش پایگاه شبکه الکوثر، مولوی عبدالحمید اسماعیل‌زهی در خطبه‌های نماز جمعه مسجد مکی زاهدان افزود:در این انتخابات هم انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و هم انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری برگزار می‌شود از این رو هم توجه مردم عزیز و  هم دعا می‌خواهد که الله تعالی خیر بیاورد.

وی با بیان اینکه کشور ما نیاز به دعا، توجه و دقت نظر دارد تا در همه‌ی شهرها شوراهای خوب و افرادی که بیشتر توانایی و شایستگی دارند بتوانند انتخاب شوند افزود: مردم در میان افرادی که برای ریاست جمهوری داوطلب هستند به کسی که شایسته‌تر است اتفاق نظر پیدا کرده و رای دهند.

مولوی اسماعیل زهی اظهارداشت: در انتخابات ریاست جمهوری کسی روی کار بیاید که در این شرایط بحرانی و شرایط حساس که ملت و کشور با چالش و مردم با فقر روبرو هستند بتواند کشور را به مسیر صحیح هدایت و کمک کند.

وی با بیان اینکه بالاترین برنامه استراتژیک که رییس جمهوری آینده باید داشته باشد عدالت، توجه به حقوق و آزادی مردم و رفع تبعیض و نابرابری‌ها بین تمام اقوام و مذاهب است خاطرنشان کرد: امیدواریم که رییس جمهوری آینده با هماهنگی با سایر قوا یک مسیر صحیح که برطرف‌کننده چالش‌ها باشد انتخاب و بحران‌ها را رفع کند.


جمعه 28 خرداد 1400 - 19:36:7