عشایر شرق سوریه یکی پس از دیگری به انتفاضه ضد اشغالگری آمریکا ملحق می‌شوند

سه شنبه 21 مرداد 1399 - 14:41:14
عشایر شرق سوریه یکی پس از دیگری به انتفاضه ضد اشغالگری آمریکا ملحق می‌شوند

تهران- الکوثر: عشایر شهری در استان الرقه سوریه هم امروز اعلام کردند که از هر گونه مقاومت عشایر شرق سوریه برای آزادسازی سرزمین سوریه از همه اشکال اشغالگری حمایت می‌کنند.

به گزارش پایگاه شبکه الکوثر، عشایر اهل منطقه «السبخه» در استان «الرقه» شرق سوریه هم حمایت خود را از هر مقاومتی برای آزادسازی اراضی سوریه از چنگ اشغالگران آمریکایی و مزدوران آنها اعلام و تاکید کردند که به انتفاضه عشیره «العکیدات» و دیگر عشایر دیر الزور در برابر مکر و سلطه‌گری شبه نظامیان کُرد مورد حمایت آمریکا ملحق می‌شوند.

بر اساس گزارش خبرگزاری رسمی سوریه (سانا)، فرزندان عشایر السبخه در بیانیه‌ای که در یک تجمع برای همبستگی با عشایر دیر الزور آن را قرائت کردند، گفتند که با همه قدرت، قاطعیت و صلابت از هر مقاومتی برای آزادسازی هر وجب از خاک سوریه از هر گونه اشغالگری حمایت می‌کنند تا سرزمین سوریه به مردم شریف آن و ثروت هایش به آغوش این میهن بازگردد.

عشایر السبخه هم جنایت ترور شیوخ عشایر و چهره‌های ملی و اجتماعی را محکوم کردند و گفتند که حضور باندهای شبه نظامی کُرد مورد حمایت اشغالگران آمریکایی خود اشغالگری است.

فرزندان عشایر السبخه بر وفاداری کامل سوریه به خاک و سرزمین سوریه و رهبری آن بشار اسد تاکید کردند و گفتند که از هر گونه قول یا عملی که برای آزادسازی این سرزمین از لوث تروریسم و اشغالگری باید همواره حمایت می‌کنند.


سه شنبه 21 مرداد 1399 - 8:21:0