انتشار مستندی درباره نفوذ اطلاعاتی جهاد اسلامی به سرویس جاسوسی اسرائیل

سه شنبه 14 مرداد 1399 - 12:56:49
انتشار مستندی درباره نفوذ اطلاعاتی جهاد اسلامی به سرویس جاسوسی اسرائیل

تهران- الکوثر: مستندی به نام «خانه عنکبوت» درباره نحوه نفوذ مقاومت فلسطین به ساختارهای الکترونیکی-امنیتی ارتش رژیم صهیونیستی و دستگاه های جاسوسی این رژیم منتشر شد.

به گزارش پایگاه شبکه الکوثر، به نقل از شبکه «المیادین»، مستند «خانه عنکبوت» در چارچوب عملیات امنیتی «سرایا القدس» (شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی) منتشر شده است که نفوذ  نیروهای مقاومت به سیستم جذب و مدیریت جاسوسان را در داخل سرویس شاباک اسرائیل نشان می‌دهد. 

مستند مذکور در رابطه با نحوه نفوذ مقاومت فلسطین به ساختارهای الکترونیکی-امنیتی ارتش اسرائیل و از کارانداختن بخشی از امکانات آنان و همچنین برملا نمودن نقشه نظامیان اسرائیلی برای حمله به مقاومت فلسطین افشاگری می کند. 

براساس اظهارات مقام امنیتی و نظامی جهاد اسلامی، این عملیات گسترده سایبری سیلی محکم و سنگینی به صورت اسرائیل بوده است. 

این مستند مراحل تماس میان افسران اسرائیلی و نفوذی‌ها را به دقت از جانب سرویس امنیتی سرایا القدس نشان می دهد. آنگونه که در مستند مذکور آمده تماس‌های میان یکی از افسران اطلاعات اسرائیل با یک نفوذی به مدت 4 سال تحت نظر سرایا القدس بوده است. 

این مستند همچنین چگونگی برقراری ارتباط و روش اسرائیل برای جذب جاسوسان را نشان می‌دهد. یکی از نفوذی‌ها در این مستند افشا می‌کند که چگونه افسر اسرائیلی به او توصیه می‌کرد که به نماز سروقت پایبند بوده و در مسجد سیگار نکشد تا لو نرود، همچنین خود را به ویژه در مقابل عناصر جهاد اسلامی با اخلاق نشان دهد. حتی گاهی افسر اسرائیلی تماس خود را با وی قطع می‌کرد و از او می خواست نمازش را سر وقت بخواند. 


برای اطلاع از آخرین خبرهای ایران و جهان اینجا کلیک کنید

از صفحه ندای نور الکوثر فارسی هم دیدن کنید


سه شنبه 14 مرداد 1399 - 12:54:43

نظرات

* باقیمانده : (1000) حرف

نظرات کاربران

جهت مشاهده نظرات کلیک نمایید