عدم صدور برگ تردد موقت در پایانه مرزی مهران

سه شنبه 16 مهر 1398 - 10:45:3
عدم صدور برگ تردد موقت در پایانه مرزی مهران

تهران- الکوثر: معاون اجتماعی انتظامی استان ایلام گفت: اخباری که در فضای مجازی مبنی بر صدور برگ تردد در پایانه مرزی مهران منتشر شده، صحت ندارد.

به گزارش پایگاه شبکه الکوثر،  سرهنگ فرزاد یاسمی صبح سه شنبه با اعلام این خبر اظهار داشت: در چند روز گذشته تعداد محدودی از هموطنان بدون گذرنامه یا برگ تردد  مراجعه کرده بودند که با توجه به عدم صدور برگه تردد در این شهر، عوادت داده شدند.

وی با بیان اینکه زائران قبل از مراجعه به مرزها بایستی گذرنامه یا برگه تردد خود را در شهرهای مبدا دریافت کنند، گفت: زائران به شایعات مطرح شده در فضای مجازی توجه نکرده و اخبار موثق خود را از کانال خبری پلیس ایلام مستقر در پایانه مرزی مهران دریافت کنند.

معاون اجتماعی انتظامی استان ایلام خاطرنشان کرد: در چند روز گذشته شاهد تصادفات در محورهای مواصلاتی بودیم که می‌طلبد رانندگان با سرعت مطمئنه و پرهیز از هرگونه عجله و شتاب  رانندگی کرده و به قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی و هشدارهای پلیسی که در مسیر نصب شده است، توجه کنند.

وی تصریح کرد: معاونت اجتماعی انتظامی استان ایلام برای تسهیل در تردد زائران اربعین حسینی و آگاه کردن آنان نسبت به خطرات جاده ای،  با نصب بنر بر روی بیلبوردهای مستقر در محورهای مواصلاتی و  همچنین درج پیام های هشداری در پایانه مرزی مهران سعی کرده با آگاهسازی از ایجاد حوادث احتمالی جلوگیری کند.


سه شنبه 16 مهر 1398 - 10:40:50